  • SQUARE D KAP36225 BU 225A 600V 3P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    KAP36225 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KAP36225
    Product Name: SQUARE D KAP36225 BU 225A 600V 3P USED
    Amps 225
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway