  • SQUARE D KCL34175 175A 480V 3P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    KCL34175 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    5.12 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KCL34175
    Product Name: SQUARE D KCL34175 175A 480V 3P USED
    Poles 3
    Amps 175
    Volts 480
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway