  • SQUARE D LAL36400 BU 400A 600V 3 USED
    SKU:
    LAL36400 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    16.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: LAL36400
    Product Name: SQUARE D LAL36400 BU 400A 600V 3 USED
    Amps 400
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway