  • SQUARE D LJL36600U43X N 600A 600V 3 NEW LINE/LOAD LUGS LSI FUNCTIONS 5.3A TRIP UNIT
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LJL36600U43X N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    18.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: LJL36600U43X
    Product Name: SQUARE D LJL36600U43X N 600A 600V 3 NEW LINE/LOAD LUGS LSI FUNCTIONS 5.3A TRIP UNIT
    Amps 600
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Square D