  • SQUARE D MAL36500 500A 480V 3P 30K NEW
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MAL36500 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    30.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: MAL36500
    Product Name: SQUARE D MAL36500 500A 480V 3P 30K NEW
    Poles 3
    Amps 500
    Volts 480
    AIC Rating 30
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway