  • SQUARE D MAP36600 U 600A 3P 480V USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MAP36600 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    30.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: MAP36600
    Product Name: SQUARE D MAP36600 U 600A 3P 480V USED
    Amps 600
    Poles 3
    Volts 480
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway