  • SQUARE D MHL368001426 U 800A 480V 3P 65K USED
    SKU:
    MHL368001426 U
    Weight:
    30.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: MHL368001426
    Product Name: SQUARE D MHL368001426 U 800A 480V 3P 65K USED
    Poles 3
    Amps 800
    Volts 480
    AIC 65
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway