  • SQUARE D MHP221000 U 1000A 2P 240V USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MHP221000 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    30.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: MHP221000
    Product Name: SQUARE D MHP221000 U 1000A 2P 240V USED
    Amps 1000
    Poles 2
    Volts 240
    ×
    Square D
    ×
    Recommended
    • SQUARE D Q1L240 U 40A 240V 2P USED SQUARE D Q1L240 U 40A 240V 2P USED
      Quick view Details
      sku: Q1L240 U
      SQUARE D Q1L240 U 40A 240V 2P USED
      Add to Cart
    • SQUARE D HOM2200 U 200A 240V 2P USED SQUARE D HOM2200 U 200A 240V 2P USED
      Quick view Details
      sku: HOM2200 U
      SQUARE D HOM2200 U 200A 240V 2P USED
      Add to Cart
    • SQUARE D Q1B240 U 40A 240V 2P USED SQUARE D Q1B240 U 40A 240V 2P USED
      sku: Q1B240 U
      SQUARE D Q1B240 U 40A 240V 2P USED
    • SQUARE D QOU260 U 60A 240V 2P USED SQUARE D QOU260 U 60A 240V 2P USED
      sku: QOU260 U
      SQUARE D QOU260 U 60A 240V 2P USED
    • SQUARE D HOM225 U 25A 240V 2P USED SQUARE D HOM225 U 25A 240V 2P USED
      sku: HOM225 U
      SQUARE D HOM225 U 25A 240V 2P USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway