  • SQUARE D QBA32150 N 150A 240V 3P NEW
    SKU:
    QBA32150 N
    Weight:
    6.76 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: QBA32150
    Product Name: SQUARE D QBA32150 N 150A 240V 3P NEW
    Amps 150
    Volts 240
    Poles 3
    • POWER DISTRIBUTION APPLICATION
    • 240 VAC AT 50/60 HZ (UL/CSA/NOM/IEC) VOLTAGE RATING
    • 10 KILOAMPERE AT 240 VAC (UL/CSA/IEC) INTERRUPTING RATING
    • 150 AMPERE CURRENT RATING
    ×
    Square D
    ×
    Recommended
    • SQUARE D QBA32150 N 150A 240V 3P NEW SQUARE D QBA32150 N 150A 240V 3P NEW
      Quick view Details
      sku: QBA32150 NN