  • SQUARE D QBA32200 N 200A 240V 3P NEW
    SKU:
    QBA32200 N
    Weight:
    6.76 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: QBA32200
    Product Name: SQUARE D QBA32200 N 200A 240V 3P NEW
    Amps 200
    Volts 240
    Poles 3
    • POWER DISTRIBUTION APPLICATION
    • 240 VAC AT 50/60 HZ (UL/CSA/NOM/IEC) VOLTAGE RATING
    • 10 KILOAMPERE AT 240 VAC (UL/CSA/IEC) INTERRUPTING RATING
    • 200 AMPERE CURRENT RATING
    ×
    Square D