  • SQUARE D QBM32225TN U 225A 240V 3P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    QBM32225TN U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.45 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: QBM32225TN
    Product Name: SQUARE D QBM32225TN U 225A 240V 3P USED
    Amps 225
    Volts 240
    Poles 3
    Extended Description:
    • MOLDED CASE, THERMAL MAGNETIC TYPE
    • 4.5 INCH W X 3.93 INCH D X 6.47 INCH H SIZE
    • PANELBOARD/SWITCHBOARD, 7 JAW METER STACK USED ON
    • 4 AWG TO 300 KCMIL (ALUMINUM/COPPER) WIRE SIZE
    • UL, CSA APPROVAL
    ×
    Square D
    ×
    Recommended
    • SQUARE D QBL32225 U 225A 240V 3P USED SQUARE D QBL32225 U 225A 240V 3P USED
      Quick view Details
      sku: QBL32225 U
      SQUARE D QBL32225 U 225A 240V 3P USED
      Add to Cart
    • SQUARE D QDL32225 U 225A 240V 3P USED SQUARE D QDL32225 U 225A 240V 3P USED
      Quick view Details
      sku: QDL32225 U
      SQUARE D QDL32225 U 225A 240V 3P USED
      Add to Cart
    • SQUARE D KC2225 U 225A 240V 3P USED SQUARE D KC2225 U 225A 240V 3P USED
      sku: KC2225 U
      SQUARE D KC2225 U 225A 240V 3P USED
    • SQUARE D KDL32225 U 225A 240V 3P USED SQUARE D KDL32225 U 225A 240V 3P USED
      sku: KDL32225 U
      SQUARE D KDL32225 U 225A 240V 3P USED
    • SQUARE D Q2M3225MT U 225A 240V 3P USED SQUARE D Q2M3225MT U 225A 240V 3P USED
      sku: Q2M3225MT U
      SQUARE D Q2M3225MT U 225A 240V 3P USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway