  • SQUARE D QDA222004 N 200A 240V 2P BC NEW
    SKU:
    QDA222004 N
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: QDA222004
    Product Name: SQUARE D QDA222004 N 200A 240V 2P BC NEW
    Amps 200
    • POWER DISTRIBUTION APPLICATION
    • 240 VAC AT 50/60 HZ (UL/CSA/NOM/IEC) VOLTAGE RATING
    • 25 KILOAMPERE AT 240 VAC (UL/CSA), 10 KILOAMPERE AT 240 VAC (IEC) INTERRUPTING RATING
    ×
    Square D