  • USO H60030-2P U 30A 600V USED
    USO H60030-2P U 30A 600V USED
    Uso
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    H60030-2P U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.64 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: USO
    Catalog No.: H60030-2P
    Product Name: USO H60030-2P U 30A 600V USED
    Amps 30
    Volts 600
    ** 2 Pole
    ** Class H
    ×
    USO H60030-2P U 30A 600V USED
    Uso
    USO H60030-2P U 30A 600V USED
    ×
    Recommended
    • BUSS H60030-3C U 30A 600V USED BUSS H60030-3C U 30A 600V USED
      Quick view Details
      Buss
      sku: H60030-3C U
      BUSS H60030-3C U 30A 600V USED
      Add to Cart
    • USO H25030 U 30A 250V USED USO H25030 U 30A 250V USED
      Quick view Details
      sku: H25030 U
      USO H25030 U 30A 250V USED