  • WESTINGHOUSE LA3125PRF U 125A 600V 3P USED
    Westinghouse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LA3125PRF U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    25.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: WESTINGHOUSE
    Catalog No.: LA3125PRF
    Product Name: WESTINGHOUSE LA3125PRF U 125A 600V 3P USED
    Amps 125
    Volts 600
    Poles 3
    AIC 200
    ** LA3400PRF
    ×
    Westinghouse
    ×
    Recommended
    • Quick view Details
      sku: JB3125W U
      WESTINGHOUSE JB3125W U 125A 600V 3P USED
      Add to Cart
    • WESTINGHOUSE HKA3125T 125A 600V 3P USED WESTINGHOUSE HKA3125T 125A 600V 3P USED
      Quick view Details
      sku: HKA3125T U
      WESTINGHOUSE HKA3125T 125A 600V 3P USED
      Add to Cart
      sku: KB3125 U
      WESTINGHOUSE KB3125 125A 600V 3P 14K USED
    • WESTINGHOUSE QCC3125 U 125A 240V 3P USED WESTINGHOUSE QCC3125 U 125A 240V 3P USED
      sku: QCC3125 U
      WESTINGHOUSE QCC3125 U 125A 240V 3P USED
    • WESTINGHOUSE LA3600WK U 600A 600V 3P USED WESTINGHOUSE LA3600WK U 600A 600V 3P USED
      sku: LA3600WK U
      WESTINGHOUSE LA3600WK U 600A 600V 3P USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway