  • WESTINGHOUSE NCG31000 1000A 600V 3P 30K USED
    Westinghouse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NCG31000 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    60.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: WESTINGHOUSE
    Catalog No.: NCG31000
    Product Name: WESTINGHOUSE NCG31000 1000A 600V 3P 30K USED
    Poles 3
    Amps 1000
    Volts 600
    AIC 30
    ×
    Westinghouse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway