  • YAGI/KRIPAL UKC1100324 N 100A 480V 3P Coil24 VDC NEW
    Yagi/kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKC1100324 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    8.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKC1100324
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKC1100324 N 100A 480V 3P Coil24 VDC NEW
    Amps 100
    Volts 480
    Poles 3
    Coil 24 VDC
    Din-Rail Mt. Yes
    Normally Open 2
    Normally Closed 2
    Electrically Held Yes
    ×
    Yagi/kripal