  • YAGI/KRIPAL UKC11253240 N 125A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    SKU:
    UKC11253240 N
    Weight:
    8.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKC11253240
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKC11253240 N 125A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    Amps 125
    Volts 480
    Poles 3
    Coil 240 VAC
    ×
    Yagi/kripal