  • YAGI/KRIPAL UKQ0093480-2.5/4 N 9A 3P 480V Coil480 VACV NEW
    Yagi/kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKQ0093480-2.5/4 N
    Product Description
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKQ0093480-2.5/4
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKQ0093480-2.5/4 N 9A 3P 480V Coil480 VACV NEW
    Normally Closed 1
    Coil 480 VAC
    Trip Range 2.5-4.0
    Overload IEC
    Enclosure N4
    HP 1 1/2
    ** Magnetic Motor Starter
    ×
    Yagi/kripal