  • YAGI/KRIPAL UKS10093240-5/8 N 9A 3P 480V Coil240 VACV NEW
    SKU:
    UKS10093240-5/8 N
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKS10093240-5/8
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKS10093240-5/8 N 9A 3P 480V Coil240 VACV NEW
    Amps 9
    Normally Closed 1
    Coil 240 VAC
    Trip Range 5-8
    Overload IEC
    ×
    Yagi/kripal