  • YAGI/KRIPAL UKS100934801.6/2.5 N 9A 3P 480V Coil480 VACV NEW
    SKU:
    UKS100934801.6/2.5 N
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKS100934801.6/2.5
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKS100934801.6/2.5 N 9A 3P 480V Coil480 VACV NEW
    Amps 9
    Normally Closed 1
    Coil 480 VAC
    Trip Range 1.6-2.5
    Overload IEC
    ×
    Yagi/kripal