  • YAGI/KRIPAL UKS10183240-9/13 N 18A 3P 480V Coil240 VACV NEW
    SKU:
    UKS10183240-9/13 N
    Mfr Brand Name: YAGI/KRIPAL
    Catalog No.: UKS10183240-9/13
    Product Name: YAGI/KRIPAL UKS10183240-9/13 N 18A 3P 480V Coil240 VACV NEW
    Amps 18
    Normally Closed 1
    Coil 240 VAC
    Trip Range 9-13
    Overload IEC
    ×
    Yagi/kripal