  • BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC USED
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FNQ-R-1-6/10 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.06 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: FNQ-R-1-6/10
    Product Name: BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC USED
    Amps 1 6/10
    Volts 600
    AIC 200
    Class CC
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC NEW BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC NEW
      Quick view Details
      sku: FNQ-R-1-6/10 N
      BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC NEW
      Add to Cart
    • BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS
      Quick view Details
      sku: FNQ-R-10 U
      BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS
      Add to Cart
    • BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC USED SURPLUS BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC USED SURPLUS BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC USED SURPLUS BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC USED SURPLUS
      sku: FNQ-R-1-3/10 U
      BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC USED SURPLUS
    • BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS
      sku: FNQ-R-10 N
      BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS
    • BUSSMANN FNQ-R-1 1A 600V Class CC USED BUSSMANN FNQ-R-1 1A 600V Class CC USED
      sku: FNQ-R-1 U
      BUSSMANN FNQ-R-1 1A 600V Class CC USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway